דפים אכילים | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

דפים אכילים

כיום כאשר מבקשים ליצור קינוח מיוחד מרהיב וססגוני קיימים פתרונות מודרניים אשר מקלים על התהליך, ומסייעים בהכנת הקינוח המושלם. חשוב מאוד לזכור שכאשר מדובר בקינוח, הטעם כמובן חשוב, אך למראה ולעיצוב חלק בלתי נפרד מקינוח מושלם. מכיוון שלא כולם יודעים לקשט, ולא כולם עברו הכשרות מיוחדות לזה, מוצעים כיום מגוון פתרונות.
 
 
אחד מהפתרונות המוצעים הם דפים אכילים, אשר מעבירים הדפס בעיצוב אישי לקינוח אותו אתם מבקשים לקשט. אנו בנשיקה בהזמנה מייצרים ומספקים דפים אכילים לפרטיים במרכז, באיכות מצוינת, וברישיון של משרד הבריאות. דפים אכילים מיוצרים בהתאמה ועיצוב אישי, ויהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח.
דפים אכילים לפרטיים בכפר סבא קלים ליישום, והופכים כל קינוח פשוט לקינוח מיוחד, ייחודי, מעוצב ובלתי נשכח.
אנו בנשיקה בהזמנה בעלי עשרות עיצובים מיוחדים המתאימים לכל אירוע, ומשדרגים כל חגיגה ושמחה שלכם.

 

 

גם אם אתם אופים חובבים, אך עדיין מבקשים ליצור קינוח איכותי ומרהיב, עם דפים אכילים לפרטיים זה אפשרי.
על מנת להשתמש בדפים אכילים לא דרוש ידע והכשרה קודמים. כל מה שעליכם זה לבחור את העיצוב הדרוש, לרכוש את הדף, ולאחר מכן ההוראות פשוטות. קודם כל, כדאי לחתוך את הקצוות החופשיים של הגיליון ללא תבנית. לאחר מכן מניחים את הדף האכיל על השולחן ושופכים ישירות את השוקולד המומס (הטמפרטורה לא צריכה להיות נמוכה מ -28 מעלות).
 
 
אנו מחלקים את המסה באופן אחיד על הדף ומניחים לו להתקשות בלי להכניס למקרר. 
לאחר כשעה, השוקולד יתקשה, הצבע יתייבש והתמונה תועבר אליו. כעת, כדאי להסיר בזהירות את הסרט ולהתחיל לקשט את העוגה וכאן מגיע החלק הכיפי ביותר- קשטו לפי הדמיון שלכם.
 
 
 
דפים אכילים קלים מאוד ליישום ומשדרגים את הקינוח שלכם בצורה מיטבית וללא מאמץ מיוחד מצידכם. 
ניתן להשתמש במתכון של קינוח פשוט ולשדרג אותו עם דפים אכילים לפרטיים, על מנת ליצור קינוח מרהיב, ססגוני ובלתי נשכח. תפתיעו בקלות את יקירכם ותעניקו להם הפתעה נעימה, טעימה, מיוחדת ובלתי נשכחת.
 
 
 אנו מספקים דפים אכילים לפרטיים בכפר סבא, בצורה נוחה ומהירה- בדיוק בזמן לאירוע שלכם, בקלות ובמהירות. אנו בנשיקה בהזמנה מספקים דפים אכילים לפרטיים במרכז במגוון עיצובים ודוגמאות ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב.
 
 
אנחנו כאן  תמיד לכל שאלה, ייעוץ ובקשה.

Share this postדילוג לתוכן