מדבקות מיתוג לאירוע | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

מדבקות מיתוג לאירוע

מדבקות מיתוג לאירוע יכולות להפוך כל אירוע למיוחד וחגיגי . בעולם בו ישנה תחרות על תשומת לב האורחים, על אפקטים ייחודיים ורצון להקים אירוע שיזכר, עבור מדבקות מיתוג לאירוע יש השפעה ישירה על כל אלה. מדבקות מיתוג לאירוע לפרטיים מבדלים את האירוע שלכם מכל האירועים האחרים ויותירו חותם שיזכר להרבה זמן. מדבקות מיתוג לאירוע מעניקים ייחודיות וקונספט שונה, בהתאם לבחירה האישית ולטעם האישי של כל אחד ואחת.

מדבקות מיתוג לאירועים של נשקיה בהזמנה, נעשים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ומשדרים אחידות, דבר אשר מעיד על איכות המוצר. יש יותר מדרך אחת למתג אירוע, אך מדבקות מיתוג לאירוע לפרטיים, הוא גימיק שאי אפשר להתעלם ממנו. נשיקה בהזמנה הוקמה בשנת 2013 כמענה לצורך להעביר את עולם הגרפיקה לעולם הקינוחים. במשך שלושת השנים האחרונות נשיקה בהזמנה הוציאו למעלה מ- 200 דגמים לדפי טרנספר ומשווקים אותם בארץ ובעולם.

בנוסף, נשיקה בהזמנה משווקת מדבקות מיתוג לאירועים פרטיים, מדבקות מיתוג לאירוע לקונדיטוריות, דפי סוכרת אכילים, תבניות, מארזים ועוד. אנו גאים במוצרים שלנו ומקפידים על איכותם עד לפרטים הכי קטנים. ברשותנו ציוד מתקדם ובעיקר אנשים שאוהבים את מה שהם עושים. בהזמנת מדבקות מיתוג לאירוע תקבלו אפקט אדיר במחיר שווה לכל כיס, בין אם מדובר ביום הולדת, בחתונה, בחג או בכל אירוע עסקי. לא מעט מאפיות וקונדיטוריות רוכשות מדבקות מיתוג לאירוע לקונדיטוריות אצלנו בנשיקה בהזמנה, על מנת לתת ביטוי ייחודי לכל אירוע.

יש אפשרות לעצב מדבקות מיתוג לפי טעם אישי, בגדלים שונים, להדפיס אותן על עוגות, על שוקולדים או קפקייקס, על מתנות, על כלי אוכל ועוד, כיד הדמיון הטובה, וזה כבר יעשה את העבודה. המדבקות הן דרך יצירתית ומקורית לשידרוג כל מסיבה וכל אירוע כדי להותיר רושם על האורחים. הציוד הדיגיטלי שנמצא בנשיקה בהזמנה מביא איתו אין ספור אפשרויות חדישות למיתוג אירועים מכל סוג. ניתן להדפיס על מגוון חומרים, ובכך להביא לתוצאות מדהימות של מיתוג. המדבקות גמישות, קל מאוד לעצב אותן, הן ניתנות לחיתוך והן לא יקרות. יש ביקוש רב למדבקות וויניל אשר ניתנות לחיתוך צורני ומאפשרות חיתוך אותיות, מספרים ועוד. כמו כן, ניתן להשתמש במגוון צבעים כולל כסף וזהב.

Share this postדילוג לתוכן