מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים

נשיקה בהזמנה היא חברה שמשווקת דפים אכילים, תבניות, מדבקות, מארזים, צנטרים, צבעי מאכל ועוד. החברה הוקמה בשנת 2013 כמענה לצורך להעביר את עולם הגרפיקה לעולם הקינוחים. במשך שלושת השנים האחרונות נשיקה בהזמנה הוציאו למעלה מ- 200 דגמים לדפי טרנספר ומשווקים אותם בארץ ובעולם. אצלנו תמצאו מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים, מדבקות מיתוג לקופסאות לקונדיטוריות, מדבקות מיתוג לקופסה עבור לקוחות עסקיים, וגם מדבקות מיתוג לקופסה לפרטיים.

דפים אכילים מיועדים לשם העברת תמונות לחומר גלם מתוק כגון שוקולד או מרנג. ההדפס למעשה ממיס את חומר הגלם ועל ידי כך עושה עליו את הטבעה הרצויה.

בשנים האחרונות יש ביקוש רב עבור מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים, מתוך רצון לייחד את המוצר. הרי כל אחד רוצה להיות מיוחד ומבודל. בנוסף אנו משווקים גם מדבקות מיתוג לקופסאות לקונדיטוריות, אשר גם הן רוצות להיות מיוחדות עם לוגו משלהם.

יש מגוון לקוחות שמזמינים מדבקות מיתוג לקופסה, בין אם מדובר בקונדיטורים פרטיים אשר מוכרים את העוגות שלהם מהבית ועד למאפיות וקונדיטוריות יותר גדולות. מדבקות מיתוג לקופסה לפרטיים יכולות בקלות לשדרג כל מוצר, עם דמות מדליקה או צורה מיוחדת. אצלנו בנשיקה בהזמנה ניתן להזמין מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים לפי בקשת כל לקוח, עם תמונה או עם כיתוב, על פי רצון הלקוח. מדבקות מיתוג לקופסאות לפרטיים הן כלי חשוב ביותר לכל לקוח פרטי אשר רוצה לייחד את עצמו. מדבקות מיתוג יכולות להיות שימושיות למגוון צרכים ותחומים. הם יכולות לסמן מוצרים, אריזות מזון, להיות כלי פרסומי ואפילו להציע הנחה. הן יכולות לבוא בצבעים שונים ובצורות שונות, כיד הדמיון של כל לקוח.

בנוסף למדבקות מיתוג, נשיקה בהזמנה משווקת דפי טרנספר, דפים אכילים אשר יכולים לשדרג כל אירוע חגיגי. ניתן לשלב אותם בעוגות, בעוגיות, בקפקייס ועוד מגוון דברים מתוקים. זה המקום להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם.

הדפים האכילים יכולים להתאים להטבעות מסוגים שונים, כמו תמונות, צורות, דמויות ועוד. אנו בנשיקה בהזמנה מכינים את המדבקות, את התבניות ואת המארזים לפי הזמנתכם, בהרבה אהבה לעשיה שלנו, בהרבה יצירתיות ומקצועיות תוך יחס אישי לכל לקוח. בנוסף, אנו מציעים מחירים אטרקטיביים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים. מוצרינו משווקים גם בארץ וגם בעולם.

Share this postדילוג לתוכן