דפים מסוכר | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

דפים מסוכר

דפים מסוכר הם מוצר מאוד מבוקש היום וכל מי שרוצה להכין עוגת יום הולדת או עוגה מרשימה לכל אירוע, ירצה לרכוש דפים מסוכר לפרטיים. דפים מסוכר יכולים להתאים לכל מי שרוצה לשדרג את העוגה שלו או את הקפקייקס שלו. בנוסף, דפי סוכר יכולים לתת מענה זול ומרשים בו זמנית לכל חגיגה מסיבה או אירוע. נשיקה בהזמנה הוקמה בשנת 2013 כמענה לצורך להעביר את עולם הגרפיקה לעולם הקינוחים. במשך שלושת השנים האחרונות נשיקה בהזמנה הוציאו למעלה מ- 200 דגמים לדפי טרנספר ומשווקים אותם בארץ ובעולם. אנו גאים שאיכות מוצרינו ובשרות הלקוחות שלנו.

אנו בנשיקה בהזמנה מתמחים במגוון מוצרים, כמו דפים מסוכר, דפים מסוכר לפורים, דפים מסוכר לפסח, דפים מסוכר לפרטיים וגם ללקוחות עסקיים. יש לנו גלריה מרהיבה של התמונות שאנו מכינים, אך יחד עם זאת, כשלקוח מבקש תמונות מיוחדות או כיתובים מיוחדים אנו כמובן נענה לדרישתו ונכין עבורו דפים מסוכר בהזמנה אישית. התמונות האכילות שלנו נשמרות לאורך זמן וניתנות לגזירה. דפים מסוכר לפורים וגם דפים מסוכר לפסח אנו מכינים במיוחד לקראת חגים עם תמונות חגיגיות שמשמחות כל לב. בנוסף, נשיקה בהזמנה מציע לכם דפי טרנספר למרנג, לשוקולד ולעוד, דפים אכילים, תבניות, מדבקות, מארזים, צנטרים, צבעי מאכל ועוד מגוון גדול של גרפיקות לעולם הקינוחים. אני עובדים עם אנשים פרטיים וגם עם קונדיטוריות ומאפיות ויש לנו קהל לקוחות נאמן ומרוצה.

דפים אכילים הם טרנד די חדש, הם מעוררי עניין והם אטרקציה נפלאה לכל עוגה או קפקייקס. הם זולים ונגישים לרכישה אצלנו בנשיקה בהזמנה. החנות שלנו מתמחה בגרפיקה בקינוחים. אנו נכין עבורכם דפי סוכר מתמונות שתעבירו לנו בשילוב כיתוב על פי בקשתכם. הדפים האכילים שלנו עשויים באיכות ללא תחרות ובמקצועיות, כיוון שיש לנו את הידע והיכולת לעשות את זה. כל המוצרים שלנו נעשים באהבה ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. בנוסף, תקבלו את ההזמנה שלכם עם שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ₪. המוצרים שלנו משדרגים כל מסיבה, אירוע וחג עם דפים אכילים רלוונטיים לאותו אירוע, בין אם מדובר בתמונות של חוגג/ת יום הולדת, בת או בר מצווה, חג פורים או כל חג או אירוע אחר.

Share this postדילוג לתוכן