דפים מסוכר לפרטיים במרכז | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

דפים מסוכר לפרטיים במרכז

כל הורה היה רוצה להפוך את מסיבת יום ההולדת של ילדו או ילדתו למיוחדת. אם אתם באמת רוצים לשדרג כל המסיבה, אתם חייבים שיהיו לכם דפים מסוכר לפרטיים במרכז. דפי סוכר אכילים עשויים מקרם סוכר בלבד וניתנים להדפסה במדפסת מיוחדת. על דפים מסוכר לפרטיים במרכז ניתן להדפיס כל מה שאתם רוצים, כיד הדמיון הטובה, ניתן לקשט אותם, להדפיס תמונות או דמויות, טקסטים, או כל העולה על רוחכם.

דפים מסוכר לפרטיים במרכז מניחים על הציפוי של העוגה או על הקפקייקס, הם מוסיפים לעוגה גם יופי וגם טעם. דפים מסוכר לפרטיים במרכז מודפסים בנשיקה בהזמנה על ידי מדפסת מיוחדת. נשיקה בהזמנה הוקמה בשנת 2013 כמענה לצורך להעביר את עולם הגרפיקה לעולם הקינוחים. במשך שלושת השנים האחרונות נשיקה בהזמנה הוציאו למעלה מ- 200 דגמים לדפי טרנספר ומשווקים אותם בארץ ובעולם. אנו מתמחים בכל הקשור לגרפיקה בקינוחים ומשווקים דפי טרנספר, דפים מסוכר לפרטיים בכפר סבא, דפים מסוכר לפרטיים בפתח תקווה, דפים מסוכר לפרטיים בשרון, תבניות, מדבקות, מארזים ועוד.

באמצעות דפים אכילים אפשר לקשט בצורה ייחודית את העוגה שלכם, לעצב אותה או לכתוב עליה. בנשיקה בהזמנה ניתן להזמין דפים אכילים בגדלים שונים. הדפים הם פרווה וניתנים לשימוש על כל סוגי העוגות, דבר אשר מאפשר לשומרי כשרות לאכול אותם כקינוח גם אחרי ארוחה בשרית וגם אחרי ארוחה חלבית. לכל תושבי מרכז הארץ, דפים מסוכר לפרטיים בכפר סבא, דפים מסוכר לפרטיים בפתח תקווה וגם דפים מסוכר לפרטיים בשרון ניתנים לשילוב בכל עוגה.

כך שאם אתם רוצים להפתיע את ילדכם או מישהו קרוב אחר, דפים אכילים הם הדבר הכי מתאים לכל עוגה. לא רק שהם טעימים בטירוף, הם הופכים כל עוגה לעוגה מיוחדת וטעימה. אתם תזכו למחמאות אין סופיות מכל בני המשפחה והחברים והעוגה תתחסל במהירות. אם אתם רוצים לשמח יליד או ילדה, בן או בת זוג, דפי סוכר אכילים הם הטרנד החדש. דפים אכילים הם גמישים עבור תוכן ההדפסה, אתם לא תראו דברים דומים אצל אף אחד אחר, העוגה שלכם היא חד פעמית. הדפים אינם יקרים ומתאימים לכל כיס והם מקנים לעוגה מראה מלכותי עם תוכן שמדבר אליכם במיוחד.

Share this postדילוג לתוכן