תקנון | נשיקה בהזמנה
טלפון: 050-888-10-44 | שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח!

תקנון

ברוכים הבאים לאתר המכירות של נשיקה בהזמנה המציעה מגוון רחב של דגמי דפי טרנספר מיוחדים לנשיקות, שוקולדים, מרשמלו ועוד.

כל האמור בתקנון זה ובאתר עצמו הינו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם מתייחס באופן שווה לבני שני המינים

הקניה באתר כפופה להסכמה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
ביצוע פעולה ו/או רכישה מעידים על הסכמה לתנאים המפורטים הכלולים בתקנון זה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

רכישה באתר:

רשאי לבצע רכישה כל מי שמלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף אשר הונפק עבורו כחוק מאחת מחברות האשראי הישראליות (ישראכרט, ויזה לאומי, ויזה כאל, אמריקן אקספרס, ודיינרס).

הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

הזמנת השירות מותנית בהזנת מלוא הפרטים הנדרשים ע”י האתר, החנות נשיקה בהזמנה ו/או בעליה ו/או מי מפעיליה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הלקוח מתחייב למסור מידע מדויק ומעודכן. הנהלת האתר שומרת על זכותה לפעול לפי שיקול דעתה הבלעדי במידה והתחייבות זו תופר ע”י הלקוח.

השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, יחויב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.

במידה ותחול שגיאה – בתיאור המוצר, מחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר אחר שיוקלד, או בעת קבלת הנתונים מהלקוח במעמד מסירת פרטים לביצוע הרכישה, תהייה הנהלת האתר רשאית לבטל את הרכישה או לבצע אותה עד תיקונה מול הלקוח המזמין.

תשלום:

התשלום מתבצע בכרטיס אשראי בכפוף להסכם מול חברות האשראי אלא אם סוכם אחרת ובכתב בתהליך הרכישה.

ביטול הזמנה:

נשיקה בהזמנה שומרת לעצמה את הזכות לבטל רכישה כלשהי, באם יתברר לה שחלה טעות אנוש ו/או טעות טכנית בהצגת המוצר ו/או במחירו ו/או בתנאי התשלום. במקרה כזה, תשלח הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון, כפי שנמסר ע”י הרוכש בתהליך הרכישה.

בידי המזמין (ולא הנמען) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן (כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי):

1) ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוח לא יגרור חיוב נוסף ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

2) בגין ביטול הזמנה בעת שהמשלוח יצא מנשיקה בהזמנה אך טרם הגיע למזמין, ובמידה ויאושר ע”י רשות הדואר כי עדין ניתן לעצור את המשלוח, יינתן זיכוי כספי מלא, למעט עלות המשלוח המקורית וכן עלות החזרת משלוח כפי שתקבע ע”י דואר ישראל.

3) בגין ביטול הזמנה לאחר שהמשלוח כבר הגיע ללקוח, יינתן זיכוי רק לאחר שהלקוח ישלח את החבילה חזרה בדואר רשום וזו תגיע ליעדה (או ידאג להחזירה בעצמו לנשיקה בהזמנה) וזאת בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והוחזר חתום באריזתו המקורית. עלות המשלוח המקורי תנוכה מסך הזיכוי.

4) נשיקה בהזמנה שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו טובים ובאיכות גבוהה. בכל מקרה של פגם ו/או ליקוי באחד מהמוצרים המסופקים, המזמין יפנה באמצעות הטלפון להנהלת האתר וזו תבדוק את התלונה ותהיה רשאית במידת הצורך להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את המזמין בסך התמורה ששולמה בגין אותו מוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

5) מרגע הדפסת הזמנה, לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי על מוצרים שעוצבו באופן אישי עבור הלקוח ושאינם חלק מהקטלוג הקבוע של נשיקה בהזמנה

6) בכל אחד מהמקרים, ביטול העסקה יעשה בכתב ולא יאוחר מ-14 יום מיום קבלת ההזמנה.

מחיקת נתוני משתמש:

המידע האישי הנמסר משמש לטיפול בהזמנות, לתמיכה בחווית הגלישה ובכדי לאפשר צפיה בהיסטורית הפעילות באתר. המידע לא ימסר ו/או ימכר לאף ארגון/גוף חיצוני.

לבקשת מחיקת פרטים אישיים, ניתן לשלוח דרך דף יצירת קשר. נא לציין “מחיקת פרטים אישיים” בנושא הפניה. הפרטים יימחקו עד 2 ימי עסקים ממועד הפניה. יישלח מייל אישור לכתובת שניתנה בעת ההרשמה.

משלוחים ומועדי אספקה:

אספקה – הזמן הנקוב הוא בימי עסקים  (א’-ו’  כולל ערבי חג) מרגע אישור קבלת ההזמנה, בתנאי שבוצעה בשעות הפעילות (א’-ה’ 9:00-18:00, ו’ וערבי חג 9:00-13:00).

אספקה תעשה רק לישובים שדואר ישראל מגיע אליהם.

דואר רשום – מגיע תוך 7 עד 14 יום ממועד אישור ההזמנה.

דואר שליחים (עד דלת בית הלקוח) – מגיע תוך 3 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה. על הלקוח לוודא טרם אישור ההזמנה כי כתובתו נכללת ברשימת הישובים אליהם מגיע השירות (ניתן לבדוק את הרשימה באתר הדואר).

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:

בטלפון 050-8881044 בימים א’-ה’ 9:00-18:00, בימי ו’ וערבי חג 9:00-13:00

בפייסבוק בכל שעה (תשובות יתקבלו במהלך שעות הפעילות).

דילוג לתוכן